Continents & Cities - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Jamaica
tr: Jamaika

en: Mexico City
tr: Meksika

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: Center
tr: Merkez

en: Asia
tr: Asya

en: Ashkhabad
tr: Aşkabat

en: Baghdad
tr: Bağdat

en: Baku
tr: Bakü

en: Beirut
tr: Beyrut

en: Bishkek
tr: Bişkek

en: Brunei
tr: Brunei Sultanlığı

en: Kamchatka
tr: Kamçatka

en: Karachi
tr: Karaçi
